Start

BugTracker - system do zgłaszania, nadzorowania i kierowania informacjami o błędachBugTracker to system służący do zgłaszania, nadzorowania i kierowania informacjami o błędach. Ale czemu w Internecie ciągle znajduję informacje, że jest to system do obsługi błędów w oprogramowaniu? Dlaczego nikt nie pomyślał np. o obsłudze błędów w różnych dokumentach? Jest wiele dokumentów, nad którymi można pracować dokładnie w ten sam sposób, jak z oprogramowaniem. Dlatego ta strona jest stworzona z myślą również o wspólnym tworzeniu dokumentów: artykułów, instrukcji, pism, książek.

Dzięki tej stronie możesz pracować z ludźmi, dla których tworzysz swoje dzieło. Zaproś ich, aby wszelkie problemy zgłaszali na tej stronie w Twoim projekcie. To Ty tworzysz dokument i słuchasz ludzi dla których go tworzysz, potem publikujesz idealne dzieło, bez błędów.

Nie musisz podporządkowywać się proponowanym przez Google.com standardom wspólnej edycji dokumentów, kupowania dostępu do serwerów udostępniających wspólne tworzenie dokumentów w Wordzie, czy innych. Co więcej - tu nie udostępniasz źródeł Twojego dzieła (jak np. w Google), tu masz pewność, że nikt nie podgląda źródeł Twojej pracy.

W tym serwisie możesz zarządzać problemami w Twoim projekcie, prowadzić harmonogram zadań, zbierać od Użytkowników informacje o błędach i problemach, masz do dyspozycji system tworzenia informacji dotyczących poszczególnych projektów, lub wszystkich Twoich projektów (np. dane dotyczące przerwy urlopowej). Możesz zapraszać współpracowników, którzy razem z Tobą tworzą projekt, Użytkowników którzy testują Twoje dzieło, ujawniać publicznie lub utajniać swój projekt... Więcej dowiesz się gdy się zarejestrujesz i popracujesz w serwisie.

 

Zastosowanie systemu BugTracker.pl

System został tak zaprojektowany, aby mógł być wykorzystywany do wielu rodzajów prowadzonych projektów. Kierownicy projektów mogą tu prowadzić różnego typu projekty, np:

  • projekty wdrożeń stron i systemów teleinformatycznych,
  • projekty budowlane i konstrukcyjne,
  • projekty dokumentacji, książek, instrukcji, artykułów,
  • projekty automatyki przemysłowej,
  • projekty logistyczne i transportowe,
  • projekty architektoniczne, wyposażeniowe,
  • projekty konkretnych produktów Twojej firmy, nawet detalicznych,
  • projekty usług, np. konserwacji urządzeń mechanicznych,
  • projekty imprez masowych, klubów,
  • projekty grupowych prac dyplomowych, prac studenckich,
  • projekty inwencji i prac społecznych.

System BugTracker.pl został tak opracowany aby zarówno profesjonalni Kierownicy Projektów, nadzorujący skomplikowane zadania, jak i Kierownicy "amatorzy" prowadzący swoje małe projekty mieli pełną wygodę użytkowania takiego systemu.

Serwis BugTracker.pl dedykowany jest wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie projektów oraz wszelkiego typu baz danych - administratorom, programistom, autorom poradników, managerów projektów oraz wszystkim osobom zajmującym się szeroko pojętą tematyką obsługi projektów.

W fantastyczny sposób usprawni pracę związaną z obsługą i zarządzaniem projektem, pozwalając na sprawne wychwycenie pojawiających się błędów oraz ich szybką naprawę. Jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich, dla których istotna jest szybkość i sprawność zarządzania projektem oraz śledzenie błędów zgłaszanych przez użytkowników (testerów oprogramowania, recenzentów poradników, użytkowników systemów) w celu ich sprawnej obsługi i kontroli nad poszczególnymi kwestiami.

Serwis BugTracker.pl pozwala na stworzenie odpowiedniej bazy danych, zapisującej informacje o pojawiającym się problemie, zawierającej - oprócz daty wystąpienia błędu również jego mniej lub bardziej szczegółowy opis.

Śledzenie błędów jest niezwykle cenne i konieczne w trakcie rozwoju oprogramowania czy rozwoju projektu (software development, project development) - serwis BugTracker.pl jest skutecznym narzędziem pozwalającym na bezpośrednie wsparcie managera projektu w codziennej pracy. Główną korzyścią podczas korzystania z serwisu BugTracker.pl jest możliwość ustanowienia jasnych i klarownych zasad śledzenia błędów, a następnie centralnego systemu zarządzania błędami oraz kolejności ich naprawy. Daje możliwość stworzenia listy priorytetowej i nadania każdemu ze śledzonych błędów odpowiedniego kodu ważności / priorytetu. Serwis BugTracker.pl pozwala na zintegrowane zarządzanie projektem, ustalenie drogi rozwoju projektu czy produktu, pozwalając na wielowątkowe sprawdzenie poprawności i automatyczne generowanie stanu wiedzy nad stopniem zaawansowania projektu.